Dovoľujeme si Vás pozvať do novootvorenej reštaurácie Maria Theresia, ktorá sa nachádza v jednom z najskvostnejších barokových kaštieľov na Slovensku v Bernolákove iba 20 minút po diaľnici z centra Bratislavy (15,8 km z nám. SNP).

Ako celý kaštieľ, tak aj reštaurácia Maria Theresia dýcha pompéznym barokovým štýlom v duchu Ludvíka XIV. zladeným do posledného detailu, k čomu neodmysliteľne patrí aj naša gastronómia, ktorá dotvára atmosféru celého priestoru.

Menu vytvorené našim šéfkuchárom, je originálny výber ingrediencií vrátane kvalitných potravín podľa ich sezónnosti a maximálnej čerstvosti. Dôkladnú symbiózu chutí pri kreativite rôznorodých jedál si Vám dovolíme ponúknuť pri každom originálnom jedle, ktoré Vám budeme servírovať.
Naše menu je zamerané najmä na milovníkov mäsa i rýb, ktoré je dodávané z okolitých fariem, ako aj poctivo pestovaná čerstvá zelenina a ovocie.
Nezabudnuteľný kulinársky zážitok dotvára výber vín z celého sveta selektovaný dôkladne ku každému jedlu, aby Vám umocnili pôžitok našej kuchyne.

Krédom reštaurácie Maria Theresia je, aby Vás naša kuchyňa nezunovala a preto sa budeme snažiť obmieňať našu stálu ponuku a pevne veríme, že táto bude pre Vás lákadlom prežiť neopakovateľné posedenie v nádhernom prostredí reštaurácie Maria Theresia, ako aj celého kaštieľa.

Tešíme sa na Vašu návštevu.