Majestátny barokový kaštieľ v Bernolákove (postavený grófom Esterházym v prvej polovici 18. storočia – nazývaný tiež “slovenským Versailles“) patrí medzi najskvostnejšie barokové stavby na Slovensku a nachádza sa len 16 km z centra Bratislavy. Gróf Esterházy bol viedenským kancelárom Márie Terézie, ktorá spolu s Jozefom II a celou rodinou viackrát navštívila sídlo Esterházyovcov – kaštieľ v Čeklísi. Kaštieľ bol dostavaný v roku 1722 podľa plánov cisárskeho dvorného architekta Fischer von Erlacha, v tom čase jedným z najvýznamnejších architektov a sochárov Európy.

Svojou trojkrídlovou dispozíciou s dvomi nárožnými a jednou centrálnou oválnou vežou je ideálnym miestom pre Vašu svadbu, event, či spoločenské podujatia rôzneho charakteru. Priestory kaštieľa tvoria úchvatnú kulisu a jeho neopísateľná atmosféra je zárukou rozprávkovej svadby, kde každá nevesta sa bude cítiť ako princezná. Náš team profesionálov Vám pomôže zabezpečiť celý rozsah Vašich požiadaviek a to od výberu miesta pre „Váš deň“ až po rozhodnutie ohľadom najmenších detailov.

Pre VÁŠ najkrajší deň v živote a VAŠE spoločné „áno“ je pripravených viacero možností prenájmu rôznorodých priestorov v interiéri aj exteriéri, ktoré dodajú Vašej svadbe dokonalú historickú scénu a punc šľachtickej gracióznosti.